2D Minecraft

2D Minecraft

Eskiden oyun camiası içerisinde olanlar için görsel grafikleri kaliteli iki boyutlu oyunlar çok cezbedici olurdu. Şimdilerde ise, grafik yapısının gelişmesi neticesinde kaliteli yapımlar öyle bir hal aldı ki, gerçek yaşamdan ayırmak oldukça güçleşir oldu.

Oyunlara başladığınız andan itibaren 2 boyutlu düşünce ortamından çıkıyor. Sanki direk olarak oyunu yaşıyor hale geliyorsunuz. Zaman ne kadar hızlı akarsa aksın. Oyunlar kendilerini ne kadar geliştirirse geliştirsin, 2D oyunlara olan ilgimiz hala devam ediyor. 2D Minecraft benim ilgi alanım içerisinde yer alan oyunların ilk sırasını teşkil ediyor.

Minecraft Oyna‘ma konusunda tecrübelerim yaklaşık 2 yıl önce başladı. İlk başlarda anlamak konusunda sıkıntılarım olmadığı değil. Her oyunda olduğu gibi, bu oyunu indirerek oynamaya başlamıştım. Bir süreden sonra indirmenin çözüm olmadığını, pratik yapabilmek için interneti kullanarak oynamaya devam etmem gerektiğini anladım. Umuyorum ki, sizler de benim gibi düşünüyorsunuzdur.

İlk başlarda heyecanla başladığım o dönemlerimi hala kaybetmedim. İçimde bilgisayarımı açtığımda Minecraft İndir‘ip oynama arzusu hala devam ediyor. Bunun nedeni sanırım, karşılaştığım sorunlarda çözümler bulabilmemdi. Pek çok oyuncunun bu oyuna dahil olmasıyla beraber, okuduğum yazı sayısında da artışlar meydana geldi. Eskisi gibi bilgi yoksunluğu kalmayıp, paylaşılan ipuçları ve tecrübeler neticesinde gözüm kapalı oyuna dahil olabilecek seviyeye geldiğimi söyleyebilirim.

Önemli olan eğlenmenizi sürekli olarak devam ettirebilmek bana göre. Eğlenebiliyorsanız, hangi oyunu hangi boyutta oynadığınızın önemi bulunmuyor.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.