2015 Saç Modası

2015 Saç Modası

2015 yılında genel olarak saçlar da, daha özgür ve derli toplu bir salaşlık söz konusu. Şöyle bir kategorize edersek;

okullu+k%C4%B1z 2015 Saç Modası
Okullu Kız : Yandan ayrılarak arkaya doğru tutturulmuş, biryantin ile cilalanmış gibi parlayan ıslağımsı saçları Jil Sander ve 3.1 Phillip Lim şovlarında görmüştük. Düz ya da hafif dalgalı saçlı iseniz bu modeli kolaylıkla uygulayabilirsiniz.
Özellikle kalem etek-ipek gömlek kombini ya da jean ve basic t-shirt ile rahatlıkla uygulayabileceğiniz bu saçı, aksesuarlar ile farklı görünümler elde edebilirsiniz.
prenses 2015 Saç Modası
 Tatlı Prenses : Bu sene makyaj her ne kadar gotik denilse de, ironik bir şekilde saçlar o kadar rahat ve çocuksu. Saç maşası ile sağlanmış doğal kıvrımlar özellikle açık renk saçlarda çok daha gösterişli duruyor. Her türlü yüz hattını yumuşatacak ve çocuksu bir görünüm verecek bu prenses modeli bizim favorimiz.

 

kulakarkasi 2015 Saç Modası

Kulak Arkası :Dağınık ama tutarlı salaş görünümü en çok Balmain ve Alexander Wang defilelerinde gördük. Saçlar hacimli, dağınık ve kulak arkası. Kulağım kepçe yapamam diyenleriniz varsa, bir oh çekin çünkü bu da trendin bir parçası.

Daha çok günlük kullanım için rahat bir model. Ama makyajınızı canlı tutup vamp bir hale bürünebilirsiniz.
topuz 2015 Saç Modası

Topuz Aşkına : İşte ikinci favorimiz. Tamamiyle bir kurtarıcı! Söz dinlemeyen saçlar için birebir. İnanın ne giyerseniz giyin, muhakkak ki bu saç stili ile dikkat çekersiniz. Tabi burada dikkat etmeniz gereken, uygun bir makyaj uygulamak. Gözlere ve dudaklara uygulanacak doğru renkler ile hazırsınız demektir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.