2015 Kış Topuklu Ayakkabı Modelleri    

2015 Kış Topuklu Ayakkabı Modelleri      

Bakımlı olmak demek, giyim, saç modeli ve makyaj kadar aksesuarlarla ayakkabıyı da içerisine dâhil etmek demektir. Bir bayanın görünümünün şık olması, cildinin bakımından tutun da baştan aşağı bir uyum yakalamış ve bir bütün olarak dikkat çekici olmak demektir. Gerek saç konusunda gerek giyim konusunda tüm yenilikleri ve her senenin modasını özenle takip eden bayanlar için bu sene de yine kendinden çok konuşturacak 2015 kış topuklu ayakkabı modelleri göze çarpıyor.

Her sene yeni tasarımlarla sürekli gelişen, durmaksızın bir yenilenme içerisinde olan moda, ayakkabı modasında da yeni yeni tasarımlar yaratılmasına sebep oluyor. Özellikle kış aylarında topuklu ayakkabı giymeyi tercih etmeyen bayanlar için, bu sene daha kalın topuklu ve kaymayacak şekilde dizayn edilmiş topuklu ayakkabılar dikkat çekiyor. En çok da bayanların ofis şıklığı deyimiyle tercih ettiği ince topuklu ayakkabılar ise, yine kısa bootie modellerde ve bacağı tam saran, ince derili ve hafif sivri burunlu klasik kesim çizmelerde yerini almış gibi görünmekte.

2015 kış topuklu ayakkabı modelleri arasında mevsimden kaynaklı çok da koyu renklere gidilmemiş, daha toprak tonlarında ve yeşil tonlarında bir kreasyon yaratılmış. Ayrıca eski zamanlardaki gibi çok kullanılmaya başlanan, rahat bir yürüyüş sağlamasından dolayı fazlaca tercih edilen bir 2015 modeli de dolgu topuklu ve platformlu ayakkabılar olarak karşımıza çıkıyor.

Birbirinden seçkin markaların ve moda tasarımcılarının benzersiz ayakkabı modellerinin toplandığı ministil.com keyifli alışveriş internet sitesinde bulunan, kadın ayakkabı bölümüne göz atabilir, dilediğiniz ayakkabı modelini uygun fiyat ve taksit avantajlarıyla ministil.com güvencesi ve kalitesi ile satın alabilirsiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.