2015 Abiye Modelleri Burada

2015 Abiye Modelleri Burada

2015 yılına girerken birçok moda alanında gelişmeler hız kesmeden devam ediyor. Bunlara en güzel örneklerden biriside 2015 abiye modelleridir. Her yıl farklı tasarımlar ile karşımıza çıkan bu modellerde 2015 yılında birçok değişiklik yapıldı. Bunun yanı sıra tesettür giyim konusundada çok çalışmalar var, bunlardan kayra modelleri en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Son 5 yılda moda sektöründe çok değişim geçiren ve inanılmaz tasarımlar çıkaran tesettür modası bu yılda her yıl olduğu için çarpıcı tasarımlar ile göz kamaştırmaya devam ediyor.

Tabi okadar tasarımın arasında kaybolurken kendimizi birçok kombine aşık olarak görebiliyoruz, ama birde şu nokta var. Okadar güzel kombinlerin içerisine nasıl girmeyi planlıyorsunuz burasıda çok önemli. Bazı bayanlar nekadar çok kombin beğenmiş olsalarda içerisine giremedikten sonra pek birşeye yaramıyor. Kesinlikle bu konuda diyet şart oluyor. Ama öncesinde nekadar fazlamız var bunu ideal kilo hesaplama yöntemi ile bulmamız gerekiyor. İdeal kilomuzu bulduktan sonra arasında kalan fark kadar kiloyu kısa vadede vermek yerine süreyi biraz uzatıp sağlıklı bir şekilde vermek en iyisidir. Ama diyetisyen eşliğinde bu kiloyu vermeniz sizin açınızdan çok sağlıklı olacaktır. Çünkü kontrolsüz ve hızlı verilen kilolas kısa süre sonra geri geliyor ve sonuç hüsranla bitiyor.

Sadece diyet olmaz, bunun yanında kesinlikle spor yapmanız sizin için çok ideal olacaktır. Çünkü kombinleri taşırken fiziğinizde çok dikkat çekecek o yüzden kesinlikle fiziğinizi toparlayacak şekilde spor yapmalısınız. Tabiki abiyeyi üzerinizde taşırken tüm gözler sizde olacak. Onun için şimdiden işinizi sıkı tutun ve tüm kombinleri üzerinizde taşıyacak gibi azim edin. Yeni modellerle tekrar karşınızda olacaz, şimdilik hoşçakalın.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.