2014 Yılının Işıltıları Pırlanta Modelleri

  • Yaşam
  • 601 kez görüntülendi

2014 Yılının Işıltıları Pırlanta Modelleri

emel3 2014 Yılının Işıltıları Pırlanta Modelleri

2014 Yılının Işıltıları

2014 yılının ışıltıları olan pırlantalar bu yeni ve güzel yılda oldukça farklı modellerde sizleri bekliyor olacak. Bu yıl diğer yıllardan farklı olarak daha marjinal pırlanta modelleri karşımıza çıkacak. Böylece kadınları tarihte bir kez daha şaşıracaklar.

Pırlanta tektaş yüzükler 2014 yılının en sevilen parçalarından biri olacağa benziyor. Çünkü daha önce tektaş yüzükleri hiç böyle görmediniz. Hayalinizdeki tektaş yüzüğü istediğiniz tasarımda bulmaya hazır mısınız?

Pırlanta kolye çeşitleri 2014 yılında geçen yıla oranla çok daha ışıltılı olarak karşınıza çıkacak. Bu ışıltılı modeller sayesinde pırlanta kolye modellerinde estetik de artıyor.

Pırlanta küpe modelleri ise boyut olarak büyüyor ve çok daha göz alıcı bir hale geliyor. Siz de hemen pırlanta küpe alarak daha belirgin bir şıklık yaratabilir ve daha kolay bir şekilde dikkat çekebilirsiniz.

pırlanta bileklik modelleri ise geçen yıla göre işçiliği artan çok daha ayrıntılı işlemelerle sizleri bu yeni yılda karşılıyor. Fiyat olarak değişse de estetiğinin güzelliği her şeye bedel oluyor.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.