2014 kış bayan hırka modelleri

2014 kış bayan hırka modelleri

Hırka modelleri, hemen her tür parçayla kullanabileceğimiz kıyafetler arasındadır. O yüzden her yaştan hanım hırka modellerini takip eder ve severek kullanır. Hatta bebeklikten başlayan bu kullanım hanımların ömürlerinin sonuna kadar eşlik eder.

Hitap ettiği kesim açısından da genişliği oldukça fazladır. Biz de bu yazımızda sizlerle 2014 kış bayan hırka modelleri hakkında bilgiler paylaşmak istiyoruz.
2014 kış bayan hırka modelleri içerisinde renk skalası yine her yaştan hanıma uygun olabilecek şekilde; pastel renkler hem hanımları şık gösterecek hem de her kıyafetinizle rahatlıkla kullanabileceksiniz. Bu tür modelleri hakkında bilgi almak istiyorsanız bir çok site var

Bunun dışında yine siyah ve beyaz renkler vazgeçilmezlerimiz arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra model olarak; uzun ve kısa hırka çeşitleri oldukça moda. Yaş olarak olgun bayanlara; diz üstünde ve ince işlemelerin bulunduğu hırkalar, genç kızlarımız için ise bel üstünde ve özellikle yaz sezonundan kalma neon renkli hırkalar çok moda oldu.
2014 kış bayan hırka modellerinde, kazak niyetine kullanabileceğimiz, diz altına inen ve kalın hırkalar da çok trend. Özellikle genç hanımların beğenisine sunulan bu hırkaların altına tayt giyerek, kışın hem zarif hem de spor bir görünüme sahip olabilirler.

Hırka desenlerine de bakacak olursak; özellikle hafif kilolu bayanlar düşünülerek enine çizgili desenler ya da büyük desenler kullanılmış. Yine sezonun modası olan leopar desenler hırkalarda da moda. Leopar deseni, yakalarda ve düğme kısımlarında deri aksesuarlarla şık bir görünüme kavuşturmuşlar. Genç kızlara hitap eden modellerde ise yaka kısımlarında raptiyeler yine bizimle birlikte.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.