2014 GELİNLİK MODELLERİ

2014 GELİNLİK MODELLERİ

2013’ün sonuna yaklaşırken 2014 gelinlik modelleri konuşulmaya başlandı. 2014 yılı için daha çok sade gelinlik modellerinin ön planda olması beklenmektedir.2014 gelinlik modelleri sade olacağından gelinliklerde  taşlar, pırlantalar, abartılı aksesuarlar kullanılabilir.

Prenses gelinlik modelleri 2014 yılında da fazlasıyla göreceğimiz bir model olacak.Üst kısmı dar ,vücudu saran, bel kısmından aşağısı ise tül kabartmalı olan prenses gelinlik modelleri,2014 gelinlik modelleri arasında  da sıkça yerini alacak.

Straplez gelinlik modellerinde derin göğüs dekoltesi ve gövde kısmında transparan tüller 2014 gelinlik modellerinde görülecek.2014 gelinlik modellerinde doğallık ön planda olacak.Öyle ki bu doğallık kendisini, gelin çiçeklerinde de gösterecek. Gelin çiçeklerinde de gerçek çiçekler tercih edilecek.Duvak ise daha çok kısa tercih edilecek gibi gözüküyor.

Tesettür gelinlik modelleride gene taşlı ve belden oturtmalı modeller bu seneye damgasını vuracak gibi görünüyor.Tesettürlü gelinliklerde kollarda şifon kullanılabilir. Tesettürlü bayanlar gösterişli bir gelinlik modeli istiyorlarsa tafta ve danteli bir arada kullanılmayı tercih etmelidirler. Tesettürlü gelinliklerin  kumaşları ,düğünün mevsimine göre değişir. Yazın evlenecek olan tesettürlü bayanlar için gelinlik kumaşı, tül ve şifon tercih edilmelidir. Kışın evlenecek olanlar için tafta, dupont, kalın kumaşlar tercih edilmelidir.

2014 gelinlik modelleri saflığı ve duruluğu temsil etmektedir.Sırt dekolteli gelinlikler,2014 gelinlik modelleri arasında yer alacaktır.Sade ve bir o kadar da güzel olan 2014 gelinlik modelleri,ince işçilik ve dantel işlemeleriyle gelinlerin şıklığına şıklık katacaktır.Sırt dekolteli gelinlik modellerinin yanı sıra askılı gelinlik modelleri de,2014 gelinlik modellerinde ön plana çıkacaktır.

Gelin başlarında doğallık ön plana çıkacak ve çiçekli gelin başları 2014 gelinlik modellerinde en çok tercih edilen model olacak.2014 gelinlik modelleri içinden seçeceğiniz gelinlik için büyük taç ve abartılı duvak kullanmamaya özen göstermek iyi olacaktır.Kısacası 2014 gelinlik modelleri sadeliği, doğallığı ve şıklığı ile göz dolduracak gibi gözüküyor.Rahatlık ve zariflikte işin içinde olunca 2014 gelinlik modelleri sıradışı olacağa benziyor.

http://www.candangelinlik.com/gelinlik-modelleri

 

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.