2014 GELİNLİK MODELLERİ

2014 GELİNLİK MODELLERİ

    Gelin olmak ve gelinlik giymek her genç kızın en büyük hayalidir. Hayatının bu en önemli gününde peri kızlarını kıskandıracak güzellikte gelin olmak, her kızın rüyalarını süslemektedir. Bu durumun farkına olan moda uzmanları, her yıl günün modasına uygun gelinlik modelleri hazırlayarak genç kızları memnun etmeyi hedeflemektedirler.

     Gelinlik modelleri 2014 yılında yine genç kızların bu yöndeki beklentilerine karşılık verecek özellikte hazırlandı.  Her zevke ve her vücut tipi için farklı tarzda hazırlanan modeller içinden seçim yapmakta zorlanacak genç kızlarımıza şimdiden bir uzmanın görüşüne başvurması önerilir. Uzun boylu gelin adayları için kabarık ve uçuşan etekli gelinlikler kadar, daha vakur bir görünüm sergilemeyi hedefleyen gelinler için dantelli gelinlik modelleri de genç kızların beğenisine sunulmuş durumdadır.

Genç kızlara önerimiz gelinlik alışverişine gitmeden önce vücut tiplerini analiz etmeleri, hayalini kurduğu gelinlik ile vücudunun uyumlu olup olmadığı hakkında fikir sahibi olmalarıdır.  Eğer bu konuda kararsız kalmışsa bir uzmanın görüşüne kulak vermeli ve bundan sonra gelinlik alışverişine çıkmalarıdır.

1470137 540789539341491 44831337 n 2014 GELİNLİK MODELLERİ

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.