2014 Gelinlik Modelleri

2014 Gelinlik Modelleri

Genç kızların en renkli rüyalarını süslemekte olan ve yaşamlarının en özel anlarından biri olan düğün günü her şeyin kusursuz bir organizasyon içinde olması gerekmektedir. Düğünün en önemli öğelerinden bir olan gelinlik ise sıradan bir tören giysisinden çok birçok anlam yüklenmiş kutsal bir ritüel kıyafeti olarak algılanmaktadır.

Her toplum ve kültürde ayrı modeller ve ayrı anlamlar ile ifade edilmekte olan gelinlik, son yüzyıldır dünya genelinde yaygın olarak beyaz ve tonları renkleri ile saflığı ve yeni başlanacak yaşam dönemine geçişte arınmışlığı temsil etmektedir. Bütünü ile yorucu ama bir o kadar da keyifli olan düğün hazırlıkları içinde en önemli öğelerden bir olan gelinlik seçimi kesinlikle aceleye getirilmeden düşünülmesi gereken önemli bir detaydır.

Birçok özgün ve özel tasarımın yer aldığı 2014 gelinlik modelleri içinde beyazdan kreme kadar olan pastel tonlar ile birlikte dantelin zarafetinin çokça kullanıldığını görmekteyiz. En güzel gününüz için gelinlik seçimi yapmadan önce işinize yarayacak tüm düğün hazırlıkları ve gelinlik detayları bilgilerine http://www.kokteylde.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.