2013’ün Modası Neler Olacak?

2013’ün Modası Neler Olacak?

2013’ün Modası Neler Olacak?

Her yeni yıl beraberinde yeni bir modayı da getirmektedir. Moda kıyafetlerden ayakkabılara, saç stillerinden aksesuarlara kadar kendini göstermektedir. 2013’ün modası neler olacak?şeklindeki soru da yeni bir yıla girilmesiyle cevaplarını buldu.

2013’ün modası neler olacak? sorusunun yanıtlarından bir diğeri ise şüphesiz ki çivi ve zımbalar şeklinde olacaktır. Birkaç sezondur görmeye alıştığımız çivi ve zımbaları 2013’te de görmeye devam edeceğiz. Nereye baksak, hangi vitrinin önünde dursak çivi veya zımbanın olduğu en az birkaç kıyafet aksesuar ya da ayakkabı görmek mümkündür. Bu yıla kadar moda olan bu detaylar bu yıl daha da artmış durumdadır. Gömlek yakalarında, kazaklarda, çantalarda, çizme ve botlarda yer alan gümüş ve altın rengi zımbalarla şıklığınıza şıklık katmak mümkündür. Üstelik bu çivi ve zımbaları alıp, kendiniz de kıyafetlerinize dikerek, değerlendirme yapabilirsiniz.

Bu yıl birçok farklı tarza hitap eden tasarımlar 2013’ün modası içerisinde yer alıyor. Militer yani askeri tasarımlar da bu yılın modasının önemli bir kısmını oluşturmaktadır. Omuzları dar ve vücuda oturan askeri tasarımlar, kadın kıyafetlerine de uyarlanıyor. Çift sıralı düğmeler, mont ve ceketlerde sıklıkla yer almaktadır. Militer kıyafetlerin yanı sıra gotik kıyafetlerde 2013 yılı modasında yer almaktadır. Siyahın üzerine kadife ve tül işlemelerle yaratılan tasarımlarda 2013’ün modası neler olacak? sorusunun cevabı niteliğindeki tasarımlardandır.www.modayisev.com

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.