2013 Timberland Bayan Bot Modelleri

2013 Timberland Bayan Bot Modelleri

Önümüzün kış olması ve soğuk havalarda en fazla ihtiyacımız olacak eşya olan botların en ünlüsünü bu yazımızda sizlere tanıtacağız. Dilerseniz önce Timberland markasını kısaca bir tanıyalım.
Özellikle ayakkabı ve bot modelleri ile gençler tarafından oldukça rağbet gören bir marka olan Timberland, Amerika Birleşik Devletleri menşeli ve adından tüm dünyada söz ettiren klasikleşmiş bir markadır. Timberland’in yıllardır tercih edilen klasikleşmiş bot ve casual ayakkabı ürünlerinden oluşan koleksiyonuyla farklı tarzınızı ortaya koyacaksınız. Timberland, derisinin kalitesiyle yıllarca giyilebilecek dayanıklılıkta ürünler üretiyor. Kalite yaşam biçiminizse ve tarzınızdan asla ödün vermiyorsanız, Timberland sizin için tek marka.
Timberland markamızı tanıdıktan sonra bot modelleri hakkında sizlere kısaca bir bilgi verelim. Fiyat bakımından biraz pahalı fakat kalite ve işçilik açısından mükemmeli sizlere sunan Timberland bot modellerinde ne arıyorsanız onu bulacağınıza emin olabilirsiniz. Timberland marka olarak alışılmışın dışına pek çıkmayan ve klasik tarzdaki ürünleri ile tanınan bir marka olduğundan dolayı bot modellerinde de sizleri hayrete düşürecek tasarımlara değil de herkesin alışmış olduğu tarzdaki tasarımlara artı olarak sadece kalitesini katan bir markadır. Timberland bot fiyatları genel olarak 300 ve 500 tl arasında değişmektedir.

2013 Timberland Bot Modelleri ve Fiyatları İçin Tıklayınız

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.