2013 tesettür fırsatları

2013 tesettür fırsatları

Genç ve dinamik kadrosuyla 7 gün 24 saat durmadan çalışıyor ve tüketicilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için çabalıyoruz.
7’den 77’ye her yaşa ve zevke uygun fırsatları %90’lara varan indirim imkânları ile ayağınıza kadar getiriyoruz.
.com bünyesinde bulundurduğu yüzlerce fırsat ile her kesime, her keseye hitap ediyor. Aradığınız her ne ise bulmama gibi bir lüksünüz yok.
Hediyemist.com her tercihe saygı duyuyor ve tüm imkânlarını kullanarak tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere yılmadan, durmadan çalışıyor.

Tatilden Eğlence sektörüne, Yeme-İçme’ den Güzelliğe, Konaklamadan Kozmetiğe, Alışverişten Spa’ya, En Marka ve En Moda ürünleri, %90’a varan Moda ve Şehir Fırsatları indirimlerinin kaçırılmayacak fırsatlarını elinizle koymuş gibi bulacak, bulduğunuz fırsatları asla kaçırmak istemeyeceksiniz.
Yabancı Dil fırsatlarıyla kendinizi geliştirecek CV’nizi ön sıralara taşıyacaksınız. Tiyatro ile eğlenecek, eğlenirken düşünecek ve profesyonel oyuncuların performansları ile duyguyu hissedeceksiniz.
Teknede Kahvaltı ve Brunch keyfi ile İstanbul Boğazı’nın eşsiz güzelliğini tadacak, sevdiklerinizle unutulmaz anlar yaşayacaksınız.
Yurt İçi ve Yurt Dışı Tur Fırsatları ile daha önce görmediğiniz yerleri görecek, dünyanın güzelliklerine şahit olacaksınız.
Dalgıçlık Eğitimi ile Su Altı Dünyasına unutulmaz yolculuklar yapacak Su Altı’nın verdiği doyumsuz huzura kavuşacaksınız.
Paint Ball Fırsatları ile grup olarak eğlenecek aynı zamanda stratejinizi geliştireceksiniz.
Dünyaca ünlü Giyim Markalarını bir arada bulacak, yorulmadan tüm mağazaları gezme imkânına erişeceksiniz.
Tesettür Giyim’in öncü markalarından Aker,Armine,Cacharel ve Puane Markalarının özel Kolesiyonlarını rahatlıkla görebilecek ve zengin ürün yelpazesine şaşıracaksınız.
Evinizi şık dekorasyon ürünleriyle şenlendirecek, kaliteli mutfak eşyaları ile eşsiz tatları kolayca hazırlayacaksınız.
Kaliteli Kozmetik ürünleriyle güzelliğinize güzellik katacak, Masaj ve Spa Fırsatları ile rahatlayarak dinç kalacaksınız.
Daha da önemlisi tüm bunlardan %90’a varan indirim olanaklarıyla kendinizi sıkıntıya sokmadan faydalanabileceksiniz.

Hediyemist.com misyonu gereği sektöründe öncü olmaya aday ve bu yolda durmaksızın çalışıyor. Tüketici bir ekip olarak Tüketici haklarını gözetiyor ve tüketicilerimizi hoşnut tutabilmek adına tüm enerjimizi harcıyoruz.
Vizyonumuz tüm Tüketicilerimizin gönlünde yer edinebilmektir. Bu hedef uğrunda tüm istek ve önerileri kabul ediyor, eleştiriler doğrultusunda iyileştirmelerimizi gerçekleştiriyoruz.
Hediyemist.com Güvenli Alışveriş’i ayağınıza kadar getiriyor. İnsan odaklı çalışmalarımız ile ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız. Daima burada olacağız.
Çünkü ‘’Hayatta her Fırsat bir Hediyedir.’’

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.