2013 Modasına Hazır mısınız?

2013 Modasına Hazır mısınız?

2013 Modasına Uymak İçin 

Trendleri, aksesuarları, giysileri kişiselleştirin inanın tüm bakışlar sizin üzerinizde olacak.

Bu sezon kalem etekler olmazsa olmazlardan. Ama bu klasik parçalar yepyeni bir tarz ile karşımıza çıkıyor. Desenler, payetler, işlemeler ve boncuklar sayesinde kalem etekler hiç bu kadar hoş olmamıştı.

Eğer düzgün bir fiziğiniz varsa ve kendinize güveniniz tamsa tek parçadan oluşan atlet elbiseler tam size göre. Emin olun tek parça elbiseleri seçtiğiniz takdirde; birden bire etrafınızdaki diğer tüm davetliler sizin yanınızda çok fazla süslenmiş ya da demode kalacak, bakışlar birden sizin üzerinize çevrilecektir.

Bu sezon kısa pantolonların yanında en fazla göreceğimiz diğer bir pantolon modeli de adeta smokinlere gönderme yapan siyah-beyaz şeritli modellerdir. Bu modeller siyah-beyaz dışındaki aksesuarlarla pek uyum sağlamasalar da inanılmaz ve aynı zamanda da bir o kadar çekici durdukları bir gerçek.

Siyah güneş gözlüklerinizi bir kenara kaldırın artık. Sonbaharın kahverengi günlerinde çok daha renkli, çok daha eğlenceli gözlükler tercih etmelisiniz.

Geçen sene dar Jeanlarla aralarından su sızmayan motorcu deri ceketler, bu sezon da şifon elbise ve eteklerle çok sıkı fıkı. Her ne kadar tek başlarına rocker görünümleri olsa da dantel, ipek, şifon gibi kumaşlarla bir araya gelince daha yumuşak ve romantik bir havaya bürünüyorlar.

Bu sonbahar dağınık saçlar çok moda. Size önerim; havalar şapka giyecek kadar soğumamışken; desenli ipek bir eşarp alıp, saçınıza bant şeklinde bağlamanız.

Bu kış eğlence hayatı geceleri paletli şortlarla ışıldayacak. Şortların barbekü partilerinden ve plajlarından şehre gelmelerine ilk başlarda hep birlikte şaşırmıştık. Sonraları gözlerimiz onları ofiste ve sokaklarda görmeye alıştı. Son olarak da dantelli, ipek ve yün kumaşlardan tasarlanmış versionları ile gecenin karanlığında parlayıp, adeta geceleri kısaltacaklar.

Bu sezon moda her zamankinden daha fazla kadın ruhundan anlıyor.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.