2013 Kadın ve Erkek Modası

2013 Kadın ve Erkek Modası

2013’ün erkek ve kadın modası geçmiş yılların esintilerini taşımakla birlikte yepyeni tasarımları da beraberinde getirmektedir. 2013 yılının erkek modasında pastel tonların hâkim olduğu kıyafetler göze çarpmaktadır. Yepyeni ve farklı tarzları beraberinde getiren yeni yılın modasında desenli erkek gömlekleri ve pastel tonlarındaki ceketler yar alıyor. Gömleklere uygun aksesuarların kullanılması ise göze çarpan özelliklerden bir tanesidir. 2013 yılının erkek modası klasik olanın dışına çıkarak, yeniliklere açılmak içinde fırsatlar sunuyor.

2013’ün erkek ve kadın modasının ortak noktalarından birisi de deri, rugan ve ekoselerin sıklıkla kreasyonlarda yer alışıdır. Erkek modasında kış sezonu için dizin altına kadar inen uzun paltoların yanı sıra, kadife ve deri ceketler de ön plana çıkmaktadır. Yılların eskitemediği deri modasının hâkimiyeti bu sene de baştan ayağa kadar hissedilmektedir.Kadın modasında olduğu gibi bu yılın erkek modasında da deri kadar ruganların da ağırlığı hissedilmektedir. Derinin ve ruganın cezp edici rengi bu yılda siyahtır.

Şüphesiz ki 2013’ün erkek ve kadın modasının geçmiş esintilerini getirmenin yanı sıra yeniliklere açık olduğunu ve farklı tarz ve zevklere hitap ettiğini söylemekte yanlış olmayacaktır.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.