2013 Gelinlik Modelleri

2013 Gelinlik Modelleri

2013 Gelinlik Modelleri
Yaz ayları yavaş yavaş yaklaşırken düğün sezonu da canlanmaya başlıyor. Evlilik hazırlıkları içinde tabi ki en önemlisi gelinlik. Pek çok farklı model, renk ve kumaştan özenle üretilmiş gelinlikler elbette seçim yapacak gelin adaylarının kararsız kalmasına neden oluyor. 2012 de daha çok tül ve nakış detayları ön plandayken, 2013 gelinlik modellerinde oldukça farklılıklar göze çarpmakta.

http://modelgelinlik.net/category/gelinlik-modelleri/2013-gelinlik-modelleri/ adresinden de 2013 gelinlik modellerine bakabilirsiniz.

Geçtiğimiz yıllarda doğal toprak tonları, kirli beyaz gibi renk seçeneklerini barındıran gelinlik modelleri ön plandaydı. 2013 gelinlik modellerinde ağırlık inci beyaz, kırık beyaz ve pudra renginin en uçuk tonları oldu ve ünlü tasarımcıların 2013 kreasyonlarında yerlerini aldı, oldukça da beğeni topladı. Elbette ki söz konusu gelinlik olduğunda seçim yapmak, doğru vücut tipine doğru gelinlik modelini seçmek, gelin adaylarının güzelliklerinin daha ön plana çıkmasını sağlar. Bu seçimi yaparken de yılın trend modellerini de takip etmek önemli. Bu yüzden gelinlik modelleri arasından seçim yaparken fikrine güvendiğiniz kişilerden yardım almanız yararınıza olabilir. Yalnız fikir aldığınız kişi sayısı az olmalı, aksi takdirde kararsız kalmanız ve yanlış seçim yapmanız kaçınılmaz olur.
IlG60Ww 2013 Gelinlik Modelleri

2013 gelinlik modellerinde tafta kumaşlar, tüller, gipürler, danteller ve saten kumaşlar yine ön planda. Yalnız gelinlik formları geçtiğimiz yıllara göre daha farklılaştı. Bu yıl gelinlik modelleri klasik ve modern çizgileri bir arada barındıran, nostaljik havayı bırakmadan modernizasyonu ön planda tutan kalıplar ve modeller yeni bir akımın başlangıcı olacak gibi. Elbette gelinlikte her ne kadar yenilikler istense de belirli klasik detaylar asla popülaritesini kaybetmiyor. 2013 gelinlik modellerinin eskiyi ve yeniyi harmanlaması ve geniş model, detay seçeneği sunan gelinlik modellerine yer vermesi oldukça avantajlı. Bu yaz gelin olacaklarda oldukça şanslı.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.