2013 Gelinlik Modelleri

  • Genel
  • 1609 kez görüntülendi

2013 Gelinlik Modelleri

Düğün telaşları havaların da ısınmaya başlaması ile arttı. Gelin adaylarını yorucu ama tatlı bir telaş bekliyor. Elbette en önemli konumuz gelinlik. Belki de en zor tercihi gelinlik modellerinin arasından seçim yaparken yaşayacaksınız. 2013 gelinlik modellerinin içinde mutlaka aradığınız gelinliği bulacaksınız. Çünkü bu yıl gelinlik model yelpazesi oldukça renkli ve farklı.
210Feul 2013 Gelinlik Modelleri

Bir gelinlik modelinin zarif ve şık olmasını sağlayan elbette kumaş ve dikim kalitesidir. Gelinliğinizi hazır almayıp, istediğiniz gibi diktirmek istiyorsanız daha da çok seçeneğe sahipsiniz. Kişiye özel dikim gelinlikler elbette sizin vücudunuza göre tasarlanacağı için de daha güzel görüneceksiniz. Burada dikkat edilmesi gereken dikiş kalitesidir. En kaliteli kumaş, kötü bir dikiş ile tüm ışıltısını yitirir. 2013 gelinlik modelleri arasında hazır dikim gelinlikler için de oldukça seçenek var.

Gelelim 2013 gelinlik modellerine. Bu yıl gelinlik modellerinde zarafeti ön plana çıkaran sadeliğin içinde gösterişi barındıran, klasik ve modern çizgiler bir arada kullanılmış. Dantel ve taş işlemelerini seven gelin adayları içinse bu yıl şaşalı modeller yerini biraz daha hafif işlemelere bırakıyor. 2013 gelinlik modelleri içinde daha çok bahar aylarında kır düğünü konseptine uygun, uzun dantel kollu çiçek detayları ile işlenmiş, hafif kumaştan tasarlanmış uçuş uçuş eteklere sahip zarif ama şık gelinlikler yılın en trend modellerinden olmaktadır.

Bu yıl gelinlik modelleri arasında yine en çok balık formuna sahip saten ve gipür ağırlıklı inci rengi gelinlikler ve straplez, iki parça çan etek formunda kırık beyaz gelinlik modelleri yine en çok dikkat çekenler arasında. Gelinlik modelleri arasından seçim yaparken düğünün konsepti, düğünün yapılacağı mekân, gelin adayının yaşı, fiziki yapısı, saç ve ten rengi çok önemlidir.

Gelinlik modelleri arasından size yakışacak olana karar veremiyorsanız http://enmodagelinlik.com/ adresinden fikir edinebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.