2013 Gelin Başı Modelleri

2013 Gelin Başı Modelleri

2013 Gelinleri için bu sene oldukça çeşitli modeller hâkim. Atkuyruğu modelleri, Dağınık topuz veya saçları sımsıkı saran topuzlar ya da romantik bukleler. Gelinlerin en çok tercih ettiği modeller arasında yer alıyor.
qEsOJBu 2013 Gelin Başı Modelleri

2013 gelin başı modelleri trendi yakalamak isteyen şık, sade veya gösterişli bir modelle düğün günlerinde mükemmel görünmek isteyen gelin adaylarına geniş bir yelpaze sunmakta. Saçlarınız uzun ya da kısa esmer veya sarışın olmanıza göre yüz hatlarınıza en iyi giden modeller saç uzmanları tarafından sizlere sunuluyor. Eğer ben farklı bir gelin olmak istiyorum diyorsanız cezbedici, modern aksesuarlar saçlarınızda farklı bir görünüm yaratabilir. Klasik bir topuzla bütünleştireceğiniz gelin duvağınız size doğal ve şık bir model oluşturabilir. Taşlarla süslü firketelerle donatılmış bir gelin başı gösterişli ve iddialı modellerden birisi. Gelinliğinize, yüz hatlarınıza ve düğün için tercih ettiğiniz mekâna göre oluşturacağınız gelin başı modelleri için gelin dergilerinden yardım alabilir, internetten modelleri inceleyebilirsiniz. Bu özel gününüz için seçeceğiniz kuaförde oldukça önemli. İlk kez saç işlemi yaptıracağınız bir kuaför o gün için riskli olabilir o yüzden düğününüz öncesi saçınızı prova ederseniz hem zaman açısından hem de seçtiğiniz modelin nasıl göründüğüne dair fikir sahibi olursunuz.

Gelin başı modelleri tesettürlü bayanlar içinde farklı görünmelerini sağlayacak modeller sunmakta. Mesela dantel detayları olan uzun türbanlar ya da taşlarla süslenmiş taçlar tesettürlü gelin adaylarına oldukça şık bir görünüm verebilmektedir.

Kısa saçlara sahip gelin adayları içinde birçok model mevcut. Saçlarınıza takabileceğiniz şık bantlarla saçınız oldukça hoş olabilir. Kısa saç kullanmak istemiyorsanız saçlarınıza eklemeler kullanarak mükemmel bir topuzda yaptırabilirsiniz. Kullanacağınız saç modelinin duvağınız ve gelinliğinizle bir bütün oluşturmasına dikkat etmenizi öneririz. Ve böylece düğününüzde baştan aşağı göz alıcı bir görünüm elde edebilirsiniz.

http://gelinsacimodelleri.net/2013-gelin-basi-modelleri/ adresinden 2013 gelin başı modellerine ulaşabilirsiniz.

Gelen Aramalar:tal gelin sa modelleri

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.