2013 Çocuk Modası

2013 Çocuk Modası

2013 ÇOCUK MODASI
Tıpkı kadın ve erkek modasında olduğu gibi 2013 çocuk modası da renkli kıyafet ve tasarımlar dikkatleri çekmekte ve adeta görenleri büyülemektedir.
Kız Çocuk Modası
Kış sezonunda kırmızı, lacivert ve kahve tonları çocuk kreasyonlarında yer alıyor. Kız çocukları için tasarlanan kürklü ve tüylü çizmelerin yanı sıra yağmur botları da dikkatleri çekmekte ve adeta bir şıklık yarışı başlatmaktadır Yine kış sezonu için tasarlanan panço ve tüylü hırkalarda şıklıklarının yanı sıra rahatlıkları sebebiyle de aileler tarafından tercih edilmektedir. Kat kat etekler, örme elbiseler, renkli ve desenli kalın külotlu çoraplar kış sezonunun tercihleri arasında iken, yaz sezonu içinse çiçekli ve renkli elbise tasarımları çanta kombinleriyle buluşturuluyor. Çizme ve şort kombini de 2013 çocuk modası arasında yer almaktadır. Geçen senelerde sıklıkla rastladığımız tayt modasına bu yılın modasında da rastlamamız mümkün.Cıvıl cıvıl renklere ve desenlere sahip bu taytlar etek altında kullanılabileceği gibi tunik altında da kullanılabilmektedir.
Erkek Çocuk Modası
Erkek çocuklar için, markalar tarafından üretilen rahat ve bol kıyafetler bu senenin modasında dikkatleri çekiyor. Renk olarak bu senenin erkek çocuk modasında canlı ve hareketli renklerin kıyafetlerde yer aldığını görmekteyiz.Kahve tonları, bej ve yeşil erkek çocuk kıyafetlerinde sıklıkla kullanılan bu yılın favori renkleri arasında yer alıyor. 2013 çocuk modasında tişörtler ise canlı renkleri ve cıvıl cıvıl desenleriyle dikkatleri çekmektedir. Kış sezonu için çeşitli markaların kataloglarında yer alan kıyafetler sadece minikleri soğuktan korumakla kalmayarak, aynı zamanda da adeta şıklıklarına şıklıkta katmaktadır.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.