2013 Bayan Çanta Modelleri

2013 Bayan Çanta Modelleri

Şıklığı tamamlayıcı en önemli sembol olarak görülen çantalarda bu yıl hangi modeller moda? 2013 yılında çantalarda hangi renkler moda? Bu yazımızda sizler için 2013 çanta modellerine yer vereceğiz.

Çantalar tüm bayanlar için vazgeçilmezdir. Her bayanın kıyafetine uygun çeşit çeşit çanta kombinleri vardır. Kimileri bu işi abartıp oda dolusu çantalara sahip olsa da bu işi fazla abartmamak gerekiyor.Çünkü çantalara verilen paralar bazen bir serveti bulabiliyor. Çantaların fiyatları süslemelerine,taşlarına,kullanılan derinin çeşidine göre değişebiliyor. Özellikle nadir bulunan derilerden üretilen çantalar bir koleksiyon değerine sahip oluyor ve fiyatları çok yüksek oluyor.

Şıklığınızı fazla para harcamadan da uygun fiyatlı markaların çantalarını tercih ederek de tamamlayabilirsiniz. Bu sıralar en trend markalar; Gucci çanta modelleri, Nine West çanta modelleri, Vakko çanta modelleri, Adidas çanta modelleri, Prada çanta modelleri gibi markalar. Hemen hemen tüm mağazalarda bulabileceğiniz bu markalar genellikle bayanların en çok tercih ettikleri arasında.

Peki çantalara bu yıl hangi renkler hakim?

Çantalarda kıyafetlerimize uyum sağlıyor ve kıyafetlerimiz gibi neon renkler yoğunlukta. Canlı,rengarenk çantalarla kışın karanlık güneşsiz günlerine renk katacaksınız.

işte 2013 Yılı Bayan Çanta Modelleri

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.