2013 2014 GelinlikModelleri DavetShop.com Katalogunda

2013 2014 GelinlikModelleri DavetShop.com Katalogunda

DavetShop.com gelin adaylarına yardım etmek amacı ile Türkiye ve dünyanın en beğenilen 2014 gelinlik modelleri ve aksesuarlarını katoglarında sizlere sunuyor.  Beğendiğiniz modelleri kalp butonuna basarak hesabınıza kaydedebiliyor yada sevdiklerinizle sosyal medya üzerinden paylaşıp, fikir alabiliyorsunuz. DavetShop.com ile gelinlik seçimi ve alışverişi artık çok kolay.  Evinizin konforunda dilediğiniz zaman gelinlik katalogunu gezebilirsiniz.

Gelelim senenin öne çıkan gelinlik modasına.  2013 sonbahar kış kolleksiyonunda tafta, saten, ipek ve şifon kumaşlar ağırlıklı kullanılıyor fakat tasarım gelinlik modelleri anlamında kullanımları her zaman farklı oluyor.  Son dönemde dantel, tül ve tüy son derece moda oldu.  Çiçek desenli tül gelinlikleri yaz kış düğünlerinde çok sık görmek mümkün.

2013 gelinlik modelleri arasında dantelli gelinlik modelleri, peplum, tek omuz ve romantik uzun kollu gelinlik modelleri sıkça görüyoruz.  Ayrıca renkli gelinlik sayılan krem, kırık ve toz pembesi de gelinlikçilerde yerini almış bulunuyor.  Gelinlik alışverişine çıkmadan önce DavetShop.com ziyaret edebilir, gelinlikçi firmaları yakından tanıyabilirsiniz.

Gelinlik seçimi ardından yaklaşık üç aylık sürede gelinlik teslimi yapılıyor.  Tabii koleksiyona gore bu süreç değişebilir.  Kimi koleksiyonları mağazalardan alabilirsiniz ve sadece birkaç haftalık bir tadilat süresi boyunca beklemek yeterli olur.  Marka tasarımlarınkiyse biraz daha uzun olabiliyor.  Tasarım gelinlikler için gelinlik alışverişine beş ay öncesinden başlamanızı öneririz.

Bayan vücudunu iyi tanıyan DavetShop.com dan uzun, kısa, şişman ve zayıf gelin adaylarına tavsiyeler

Basenli kadınlar, belden kabarık modelleri tercih etmeliler.  Muhteşem etek ve büyülü kabarıklıkları ustaca nakış ve organzelerle birleştiren Elie by Elie Saab gelinlikleri bunun için iyi bir seçenek.  Belden kababarık etekler, vücudun alt kısmını büyük bir ustalıkla gizleyeceğinden, bu gelinlik modelleri karın bölgesindeki fazla kiloları kapatmakta kurtarıcı olabilir. Zuhair Murad, bu vücut yapısına sahip olan gelinler için kabarık ve işlemeli modellleriyle iyi bir seçenek.  Göğüs yapısı büyük olan kadınlar kayak yaka gelinlik modelleriyle çok rahat edebilirler.  Sade tasarımları ve usta dantel kullanımyla bilinen Vera Wang, bu alanda çok tercih ediliyor.

modayisev 2013 2014 GelinlikModelleri DavetShop.com Katalogunda modayisev3 2013 2014 GelinlikModelleri DavetShop.com Katalogunda modayisev4 2013 2014 GelinlikModelleri DavetShop.com Katalogunda

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.