0 TL’den Başlayan Abant Otel Fiyatları ile Tatilin Keyfini Çıkarın

  • Yaşam
  • 532 kez görüntülendi

0 TL’den Başlayan Abant Otel Fiyatları ile Tatilin Keyfini Çıkarın

Göl kıyısında romantik bir tatil imkanı sağlayan Abant’ta konaklama fiyatları;

Konaklama tipinin otel ya da pansiyon olmasına göre,

Pansiyon çeşitlerinin yarım ya da tam pansiyon, her şey dahil, oda kahvaltı ve sadece konaklama olmasına göre,

Otelin Abant Gölü’ne olan uzaklığına göre.

Sunulan ekstra hizmetlere göre değişmektedir.

Şehirden kaçmak isteyenlerin durağı olan Abant otel yaz kış tatil imkanı tanıması, huzurlu havası ve ekonomik tesisleri ile misafirlerini ağırlıyor.

75 TL’den Başlayan Fiyatlarla Tatil Yapma İmkanı!

Abant, göl kıyısında ve göle yakın bölgelerde inşa edilmiş pek çok otele sahiptir. Talep edilen ücretler konaklama seçeneklerine göre değişiklik göstermekte.

Doğa harikası bu göl kıyısında yapılacak bir konaklama için gecelik 150 ile 350 TL arasında bir bütçe ayırmak gerekiyor. Abant otelleri tesislerin kuruluş tarihlerine, ek hizmetlerine, erken rezervasyon yapıp yaptırmamanıza göre de farklılık gösterir elbette.

Ancak göle yaklaşım 15 – 20 km uzaklıkta bulunan tesislerin ücretleri ise daha uygun meblağlardadır. Gecelik 75 ile 150 TL arasında bir miktar ödeme yaparsınız. Bu otellerin hepsi göle sadece 10 dakika uzaktalar. Daha hesaplı ama aynı zamanda lüks bir tatil istiyorsanız bu otelleri değerlendirebilirsiniz. Otelinizde istediğiniz gibi vakit geçirirken göl çevresine gezmeye ve doğayı fotoğraflayıp aynı zamanda piknik yapmaya gidebilirsiniz.

 

Özel Günlerinizde Çok Özel Konaklama Fiyatlarıyla Tatil İmkanları

abant konaklama fiyatları kış mevsiminde ve yılın belirli günlerinde artış gösterir. Özellikle resmi tatiller ve sömestr zamanlarında elinizi çabuk tutup rezervasyonunuzu yaptırmalısınız.

Abant Pansiyonlarında 50 TL’den Başlayan Fiyatlarla Konaklama İmkanı

Göl kıyısında pansiyon bulmanız imkansız. Genellikle lüks oteller var. Ancak göle çok yakın mesafedeler ve konaklama seçenekleri ve ücretleri gerçekten oldukça cazip. Abant pansiyon fiyatları 50 TL’den başlıyor. Çok lüks bir tatil düşünmüyorsanız, hafta sonu kaçamağı yapacaksanız bu seçenekleri de değerlendirebilirsiniz.

abant yilbasi 0 TL’den Başlayan Abant Otel Fiyatları ile Tatilin Keyfini Çıkarın

 

 

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.